Стоп
Ми переймаємося коли діти йдуть гуляти на вулицю на весь день, просимо писати чи дзвонити як у них справи й де вони, і почуваємось безпечно коли бачимо, що дитина сидить вдома в соцмережах чи грає в онлайн-ігри. Але чи на стільки інтернет-простір безпечний, як здається з першого погляду і скільки реального часу діти проводять онлайн?
Дослідження #stop_sexтинг підтвердило тенденцію до зростання проведення онлайн-часу у дітей: наприклад, учні 6-8 класів (діти віком 11-14 років) проводять в інтернеті 3+ та більше годин на день. Також діти цього віку стикаються з ризикованими ситуаціями онлайн частіше, ніж ми можемо уявити. Топ-5 категорій головних онлайн-ризиків:
1️⃣ Неприємні повідомлення;
2️⃣ Запитання про особисті дані;
3️⃣ Пропозиції дружби від незнайомців;
4️⃣ Небезпечні посилання;
5️⃣ Вимоги надсилати фото або відео контент 18+.
Під час війни до цих ризиків додалися: допомога стороннім у пошуках геолокації чи пропозиції виконати інші дії за гроші. Зокрема, посилилася тенденція до залучення дітей при створенні інтимного контенту за фінансову винагороду. Так, з початком війни багато дорослих або втратили роботу, або переїхали та розпочинали життя заново. Діти, слухаючи розмови дорослих, розуміють, що потрібні додаткові кошти, та більш охоче погоджуються на такі пропозиції.
Саме тому сексуальні онлайн-загрози стають все поширенішими, через відчуття оманливої безпеки під час онлайн-спілкування. Тому дитина може легко наразитися на небезпеки пов’язані з секстингом, сексторшеном, онлайн-грумінгом. Дізнайтеся більше про інтернет-небезпеки та як їм запобігти у нашій статті разом з ОН Клінік в Україні . Дякуємо за співпрацю!
Посилання на статтю⤵️:
https://onclinic.ua/.../seksualni-zahrozy-onlayn-yak...
Будьте на крок попереду, захистіть своїх дітей в інтернеті!
#stop_sexтинг #не_ведись