Новини проекту
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!

звіт про діяльність закладу за 2019/2020 н.р.

Дата: 9 жовтня 2020 о 07:44, Оновлено 24 лютого 2021 о 23:37

ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ ВИКОНКОМУ

КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНКОМУ ТЕРНІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ РАДИ

КОМУНАЛЬНИЙ  ЗАКЛАД ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

«ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ «ТЕРНИ» КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ЗВІТ

директора Цуренкова Дмитра Васильовича

перед педагогічним колективом та громадськістю

за 2019/2020 навчальний рік

м. Кривий Ріг

2020 рік

 

Звіт

 про підсумки роботи

 комунального  закладу позашкільної освіти

 «Центр позашкільної освіти «Терни» Криворізької міської ради у 2019/2020    навчальному році.

Діяльність закладу в 2019/2020 році проводилась за принципом цілеспрямованої теоретичної, практичної, колективної та індивідуальної діяльності педагогічних працівників та була  спрямована  на забезпечення науково-методичного супроводу роботи закладу над методичною проблемою «Система педагогічних впливів на заняттях в гуртках спрямованих на соціалізацію особистості учнів, як мотивація до вибору майбутньої професії» в рамках реалізації обласного науково-методичного проєкту «Освітні стратегії соціалізації особистості громадянського суспільства». Під час V-го заключного етапу узагальнювався перспективний досвід,  впроваджувались інформаційні технології, які активізують дослідницьку діяльність, формувалась позитивна мотивація до навчання та вибору майбутньої професії вихованців.

Працюючи над створенням нової моделі навчального закладу колективом враховано виконання завдань визначених в Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді  та міській Комплексній програмі з національно-патріотичного виховання «Виховуємо дитину – будуємо країну» для загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів на період  2015-2021рр.».

Робота Центру  включала такі напрями:

  • Науково-технічний;
  • Фізкультурно-спортивний;

У 2019/2020 навчальному році формування дитячого контингенту, мережі гуртків та комплектування груп здійснювалось відповідно до робочого навчального плану та з урахуванням інтересів, нахилів дітей і підлітків, побажань їх батьків, запитів навчальних закладів району.

В закладі було організовано роботу 23 бюджетних гуртки, які відвідували 805 дітей. Згідно штатного розпису та кількості виділених годин гурткової роботи на заклад на початок навчального року освітній процес у гуртках забезпечували 18 педагогів, що надавали позашкільну освіту  вихованцям, об’єднаним у 57 груп. Із загальної кількості педагогів  8 – основних працівників, 10 – працювали за сумісництвом.

Протягом навчального року адміністрацією закладу проводився плановий контроль за набором дітей в гуртки початкового рівня, комплектацією та формуванням гуртків основного рівня, відвідуванням вихованцями занять.  Кількісний склад вихованців був збережений і не змінювався протягом всього навчального року.

Після введення карантину у ІІ семестрі був відкоригований план роботи закладу та внесені зміни в освітній процес. Педагоги перейшли на дистанційну форму роботи. За період карантину дистанційна робота педагогів закладу організовувалась згідно нормативних документів МОН, ДОН ДОДА, ДОН ВКМР, наказів відділу освіти виконкому Тернівської районної у місті ради і наказів та інших  розпорядчих документів закладу. Кожен працівник, який знаходиться на дистанційному режимі роботи працював за складеним планом роботи, який затверджує директор. Дистанційні заняття з вихованцями проводились у формі відео уроків, майстер класів, які розміщуються в організованих групах в соц. мережах, на освітній платформі міста (kreducloud.com), на каналі закладу в Facebok. Також в дистанційному режимі  проводились індивідуальні консультації з вихованцями. За період карантину було записано та викладено у соціальні мережі близько 40 відеоуроків та майстер класів. Педагоги закладу активно займаються самоосвітою у формі дистанційних семінарів, тренінгів та інш. Вся інформація про проведену роботу під час карантину знаходиться у широкому доступі на сайті закладу та в соц. мережах.

Педагогічні працівники закладу брали участь у методичних заходах міського, обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів.

Проведено круглий стіл  «Протидія булінгу». Для педагогів закладу проводились заняття з профілактики професійного вигоряння.

Також одним з важливих завдань Центру залишається охорона життя і здоров’я працівників та вихованців. Адміністрація закладу постійно звертає увагу на питання дотримання вимог охорони праці, пожежної безпеки, електробезпеки, безпеки життєдіяльності в освітньому процесі і побуті, забезпечуючи своєчасне проведення інструктажів з питань охорони праці, видачу інструкцій працівникам. Саме тому в  2019/2020 навчальному році нещасних випадків під час освітнього процесу ні серед педагогічних працівників, ні серед вихованців не було.

   Упродовж 2019/2020 н. р. завдяки плідній співпраці з громадськими активістами, місцевою владою, обласними депутатами -  залучено: на покращення матеріально-технічної бази закладу за рахунок депутатської  субвенції було придбано сучасний спортивний інвентар на суму 250 тис. грн. За фінансової підтримки компанії МЕТІНВЕСТ розпочато будівництво мультифункціонального спортивного майданчика на суму 7млн.800 тис. грн. (виконано перший етап будівництва на суму 4 млн. грн.)

            З міського бюджету відремонтовано систему опалення на суму 190 тис. грн. та придбано ноутбук на суму 15 тис. грн.

    Підсумовуючи вищевикладене,  слід відзначити, що діяльність колективу закладу і надалі буде спрямована на забезпечення єдності у розумінні цілей позашкільної освіти і виховання між педагогами, вихованцями та їх батьками; залучення батьків, громадськості до співпраці у справі всебічного розвитку творчих, обдарованих дітей та підлітків; змістовне дозвілля вихованців Центру, учнів шкіл району; підвищення педагогічної майстерності керівників гуртків; активне впровадження сучасних технологій навчання та виховання; зміцнення матеріально-технічної бази, покращення фінансово-господарського стану закладу.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.