з 12 січня працюємо в змішаному режимі.

Date: 13 січня 2023 о 09:26

ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНКОМУ ТЕРНІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ РАДИ
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ
«Центр позашкільної освіти «Терни» Криворізької міської ради

вул. Вартаняна, 1., м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл. 50077 тел (0564) 94-84-31,
e-mail: knttum@ ukr.net Ідентифікаційний код:26368884

м. Кривий Ріг
від 06.01.2023 року № 01-11 4/23-зд
Про організацію освітнього процесу
в закладі з 12.01.2023 року

Відповідно до законів України «Про освіту», «Про позашкільну освіту», «Про правовий режим воєнного стану», наказу МОЗ України від 16.11.2022 №2090 «Про затвердження Змін до Стандартів медичної допомоги «Коронавірусна хвороба ( COVID-19)», протоколу позачергового засідання Криворізької міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконкомі міської ради від 05.01.2023, ураховуючи продовження воєнного стану в Україні до 19 лютого 2023 року, на виконання наказу департаменту освіти і науки виконкому міської ради від 05.01.2023 №5 «Про організацію освітнього процесу в закладах позашкільної освіти з 12.01.2023», відділу освіти Тернівської районної у місті ради від 05.01.2023 №3 «Про організацію освітнього процесу в закладах позашкільної освіти з 12.01.2023 року»

НАКАЗУЮ :

1. Організувати з 12.01.2023 освітній процес в очному, дистанційному та змішаному форматі на підставі заяв від батьків здобувачів освіти з використанням можливостей електронних освітніх ресурсів у закладі.

2. Відповідальним особам :
2.1 провести опитування батьків здобувачів освіти та взяти з них письмові заяви на відвідування занять в очному та змішаному форматах;
2.2 при необхідності змінити режим роботи персоналу закладу та забезпечити цілодобове чергування відповідальних осіб в умовах надзвичайних ситуацій під час особливого періоду;
2.3 при необхідності внести зміни до розкладу занять гуртків і секцій з урахуванням графіку роботи педагогічних працівників та формату проведення занять;
2.4 забезпечити (за потребою) проведення гурткових і секційних занять з позашкільної освіти на базі закладів загальної середньої освіти, інших установ з укриттям; підписати угоди про співпрацю.
2.5.дозволити роботу в очному режимі працівників закладів позашкільної освіти, за умови наявності негативного результату лабораторного обстеження на COVID-19;
2.6. провести з учасниками освітнього процесу цільові інструктажі з безпеки життєдіяльності, пожежної безпеки; алгоритму дій у разі оголошення сигналу «Повітряна тривога!» та загрози виникнення надзвичайних ситуацій різного характеру із запобігання ризикам, пов’язаним із вибухонебезпечними чи підозрілими предметами та правил поводження з такими предметами;
2.7 провести інформування педагогічної, батьківської та учнівської громадськості щодо особливостей організації освітнього процесу з 12.01.2023;
2.8 у разі виникнення надзвичайних ситуацій будь-якого характеру невідкладно інформувати адміністрацію закладу, департамент освіти і науки виконкому міської ради, відділ освіти виконкому районної у місті ради.

3. Координацію роботи щодо виконання даного наказу покласти на заступника директора з НВР і методистів відповідно до посадових обов’язків, контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор Дмитро ЦУРЕНКОВ

Comments:
Only authorized users can leave comments.