Пам`ятка з дій під час війни
ПОРАДИ ЦИВІЛЬНОМУ НАСЕЛЕННЮ ПІД ЧАС ВІЙНИ
Порада 1. Виходячи з дому завжди беріть із собою хоча б один із документів - паспорт, посвідчення водія, студентський квиток, пенсійне посвідчення.
Порада 2. Ваші найближчі люди повинні знати, як діяти за непередбачуваних обставин, куди йти і де вам всім зустрітись. Діти повинні знати не тільки номери телефонів батьків, але і завчити номери телефонів когось із знайомих чи інших родичів.
Порада 3. Візьміть за правило тримати мобільний телефон, так би мовити, на тілі (в чохлі на поясі, на декоративній стрічці на шиї або, хоча б, у кишені) і привчайте до цього своїх дітей.
Порада 4. Придбайте для всієї родини ідентифікаційний браслет і носіть його на руці. На браслеті вказується група крові, контактний телефон, а неповнолітнім додатково ім'я, прізвище та по батькові, домашня адреса.
Порада 5. Вдома зберіть найнеобхідніші речі. Спакуйте все зібране в одну сумку, яку тримайте поблизу виходу з помешкання. Гроші та найцінніші документи зберігайте разом в потаємному але доступному місці.
Порада 6. Створіть мінімальний запас продуктів харчування та питної води. Не закладайте до запасу продукти, які швидко псуються.
Порада 7. Приготуйте резервний запас ліків.
Порада 8. Якщо ви маєте власне авто, намагайтеся тримати паливний бак максимально заповненим.
Порада 9. Регулярніше переглядайте і слухайте випуски новин, особливо місцевого радіо та телебачення.
Порада 10. Приберіть з балконів та інших місць вашого помешкання легкозаймисті матеріали.
Порада 11. Намагайтеся обходити місця масового скупчення людей, де проходять мітинги та інші акції, не беріть в такі місця дітей.
Порада 12. Не ігноруйте наказ про екстрену евакуацію. Покидаючи помешкання, перекрийте газ і воду, вимкніть електроенергію, зачиніть вікна і кватирки, виведіть із собою рідних, заберіть підготовлені речі, медикаменти, гроші, цінності та документи. Надійно замкніть двері. Постарайтесь повідомити про небезпеку сусідів та знайомих.
Криворізькі територіальні курси ЦЗ та БЖД (І категорії)